Osmanlı Devleti RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osmanlı Devleti RP

Osmanlı Devleti Role Playing

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kraldan Çocuğa...

2 posters
YazarMesaj
Bıçakçı Deniz
Nefer
Nefer

Level-i RP : 1
Akçe : -1000

-
Sıhhat:
Kraldan Çocuğa... Left_bar_bleue100/100Kraldan Çocuğa... Empty_bar_bleue  (100/100)
Eşyalarım:
Tecrübe Puanı:
Kraldan Çocuğa... Left_bar_bleue75/100Kraldan Çocuğa... Empty_bar_bleue  (75/100)

Kraldan Çocuğa... Empty
MesajKonu: Kraldan Çocuğa...   Kraldan Çocuğa... Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 10:44 pm

Size kendi hikayemi anlatacağım...O zamanlar 15 yaşındaydım...Bizanslılar her bir yanımı sarmıştı...Ve tam 100 Level-i RP'im 1000'di.Tek vuruşta 10 asker öldürürdü kılıcım...Adı ALTIN KAPLAN KILICIYDI...Kraldım ve bütün bizanslılar benim yerime geçmek istiyordu...Hepsini öldürdüm...Tam yere yatırdığım birine kılıcımı batırmak üzereydim ki.......

O geldi...Bizanslılar kralı...Üstümüzdeki tepeden zıpladı ve benim sırtıma kılıcını sapladı...Benim kafama kılıcını batıracağı sırada o geldi...FATİH SULTAN MEHMET...Okuyla onu vurdu...

VE ŞİMDİ...Bir bıçak ustasıyım...Karanlıklar içinden çıkıp boğaz keserim...Öldürdüklerimin kanını saklarım...Bu benim... Evil or Very Mad
DotaTR
Nefer
Nefer
DotaTR

Level-i RP : 1
Akçe : 100

Kraldan Çocuğa... Empty
MesajKonu: Geri: Kraldan Çocuğa...   Kraldan Çocuğa... Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 2:50 pm

S.a kardes bu oyun nasıl oynanıyo yardım eder misiniz bounce

Kraldan Çocuğa...
1 sayfadaki 1 sayfası